Yenibosna, İstanbul
+90 212 924 30 53

Hakkımızda

2023 Kando Bilişim

Teknolojiyi Yeniden Tanımlıyoruz

Kando

Kando, Japonca kökenli bir kelime olup, beklenmedik bir zamanda değerli bir şeyle karşılaşıldığında ortaya çıkan derin tatmin ve yoğun heyecan duygusunu ifade eder. Şirketimizin temel değerlerine ve müşterilerimize sunduğumuz çözümlere odaklanmamıza ilham veriyor.

Tarihçemiz

20 yılı aşkın tecrübeli ekibiyle 2017 yılında Kando Yazılım olarak kurulan firmamız, 2020 yılı ilk çeyreğinde “Kando Media” ismiyle Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetlerini, 2021 yılı ikinci çeyreğinde ekibin genişlemesi ile “Kando Bilişim” ismiyle IT ve Network altyapı hizmetlerini portföyüne dahil etti. Aynı yılın son çeyreğinde ise yüksek müşteri memnuniyetinin vermiş olduğu gurur ile “Kando Hosting” i hayata geçirerek hizmet standartlarını daha ileriye taşımış oldu. Kando, kamu ve özel Sektörlere yönelik geniş bir hizmet yelpazesi sunan genç ve yenilikçi bir teknoloji şirketidir.

Şirketimiz, Ar-Ge projeleri oluşturmak, Big Data Çözümleri, CRM Yazılımları, ERP Yazılımları, Siber Güvenlik Sistemleri, Network Sistemleri, Yapay Zeka Sistemleri, Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri, Ses Sistemi Çözümleri, Yerinde Bilgi Teknoloji Çözümleri, Personel Kiralama Hizmetleri, Entegrasyonlar ve Web Api Uygulamaları, Web Yazılımları, Mobil Yazılım Uygulamaları, Dijital Çözümler, Sosyal Medya İçerik Yönetimi, Stratejik Pazarlama Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri gibi birçok alanda uzmanlaşmış ve kendini geliştirmeyi devam ettirmektedir. Müşterilerimize sadece yazılım çözümleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış stratejik danışmanlık hizmetleri ile iş süreçlerini en üst düzeye çıkarmalarına destek olmak için çalışmaktayız.

Kando olarak, teknolojiyle iç içe geçmiş bir dünyada, müşterilerimize en güncel ve yenilikçi çözümleri sunarak iş süreçlerini dönüştürmelerine ve geleceğe hazırlanmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirleyen ekibimiz, Kando deneyimini her projede yaşatmayı ve müşterilerimize değer katmayı amaçlamaktadır. Biz, Kando olarak, beklenen en üst düzey başarıyı müşterilerimizle birlikte yaşamak için çalışıyoruz.

Amaç; Değerli dostlarımızın “Kando’yu” yaşamasını sağlamaktır.

Misyonumuz ; Müşterilerimizin dijital gelecekteki kargaşadan kurtararak rahat, kolay kullanılabilir ve en uygun teknolojiyi en uyguna sağlamaktır.

Vizyonumuz ; Dijital dünyada kaliteli, en düşük maliyet ile en yüksek verim ve performansı sunmak.

Şirketinizi Dijitalleştirin İletişime Geç

Yılda 50+ Proje Tamamladık

Kando Bilişim sektörde ileri seviye yöntemleri ve güncel bilgiyi kullanarak her yıl 10’larca proje tamamlıyor.

+0

Yerel Proje

+0

Uluslararası Proje

Global ve Zamanında Çözümler

“Kando, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak, teknolojik çözümlerde sınır tanımayan bir yaklaşım benimsemektedir. Siz de Kando ile teknolojinin sınırlarını zorlamaya hazır mısınız?”

2017'den Günümüze

2007 Yılından Beri Emin Adımlarla İlerliyoruz

Kando Yazılım

Global Yazılım Fikirleri

Kando Media

Sosyal Medya Yönetiminiz Emin Ellerde

Kando Hosting

Tüm İhtiyaçlara Paket Çözümler

Kando Bilişim

AI Tabanlı Altyapı

Kando AR

Hedefimiz Hep Daha İlerisi!

Tamdestek

Çok Yakında...

We're hiring

Join us Today

Each week our editors add new content to our blog, you can find many useful topics, exclusive for Essentials owners.

Apply for a job
Jenny Murtaugh

Web designer

Marco Alves

Chief design officer

Joana Leite

Content manager

Nadine Petrolli

Support manager