Yenibosna, İstanbul
+90 212 924 30 53

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Ülkemizde Facebook ve YouTube’un yanı sıra Instagram, Twitter ve Pinterest gibi sosyal ağlar ön plandadır. Son zamanlarda internet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. İnternetin karar verme mekanizmamıza etkisi. Bu inkar edilemez. Medya son on yılda büyük değişiklikler geçirdi. Tüketiciler artık televizyon, radyo ve dergiler gibi geleneksel yöntemlere güvenmiyor, çeşitli ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinmek için giderek daha fazla sosyal ağ sitelerine yöneliyor. Dünyada her yedi kişiden birinin bir Facebook profili var ve İnternet kullanıcılarının en az dörtte birinin bir sosyal medya profili var. Davranışlardaki bu artış, büyük markaların çevrimiçi alışveriş davranışına giderek daha fazla dikkat etmesine neden oldu.

Sosyal Medya Pazarlaması Yoluyla Ölçülebilir Sonuçlar Elde Edin

Marka bilinirliğini, etkileşimi ve web sitesi trafiğini artırmanın etkili yollarını mı arıyorsunuz? O zaman sosyal medyayı kullanmalısın! Sosyal medya stratejisi oluşturma, sosyal medya yönetimi, sosyal medya faaliyetleri, sosyal medya müşteri hizmetleri vb. dahil olmak üzere sosyal medya pazarlama çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Bir sosyal medya profili oluşturun.

Sosyal ağlar, sadece bireysel kullanıcılar için değil, şirketler ve tüzel kişiler için de bir dizi platformdur. Sosyal medya platformlarının çok sayıda kişi tarafından kullanılmasının iletişim ve veri akışı ve reklam dağıtımı açısından faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Medya analizi, daha fazla abonesi olan bir sosyal medya platformunda daha fazla etki sahibi olmak ve daha interaktif yayınlar yapmak gibi kullanılan sosyal ağın hesapları üzerinde yapılan bir dizi analizdir. Sosyal medya hesabından optimizasyon zinciri talep edin. Bu, hesabın istediğiniz kadar iyi olmasını sağlar.

Beklenen reklam dönüşüm oranınız, bütçenizi belirlemede en önemli faktördür. Kando Social olarak bir başlangıç ​​reklam bütçesi belirleyip sizlere sunuyoruz. Onayınızı aldıktan sonra bir reklam grubu oluşturup reklamınızı yayınlayacağız.

SEO’yu doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen birçok faktör vardır. Google’ın tarayıcısı SEO algoritmasını çözmeye çalışsa da, Google’ın tarayıcısının önce web’deki her şeyi taramayı tercih ettiğini unutmamak önemlidir. Sosyal medya platformları da çevrimiçi işinizle ilgili verilerdir. Google’ın tarayıcısı bu verileri tamamen tarar. Çok popüler, uzun ömürlü ve düzenli olarak yayınlanan bir sosyal medya hesabı, şirketinizin web sitesinin Google nezdindeki güvenilirliğini artırabilir. Ayrıca sosyal medya platformları ile web siteniz arasındaki etkileşim bu bağlantıyı arttırır.Kısacası sosyal medya yönetimi SEO’da kesinlikle etkilidir ve etkisi oldukça olumludur. Bütün bunlar sadece Google için değil, diğer tüm arama motorları için de geçerlidir.

Sosyal Medya Uzmanlığı Nedir ?
Sosyal Medya Uzmanlığı Nedir ?

Sosyal Medya üzerindeki dijital varlığınızı yönetiyoruz ve güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya ve Trend
Sosyal Medya ve Trend

İçeriğinize uygun olması için gereken tüm trendleri dolduruyoruz.

Sosyal Medya Uzmanlığı Neden Önemli?
Sosyal Medya Uzmanlığı Neden Önemli?

Sosyal medya platformlarında içerik yöneterek daha fazla takipçi kazanabilir, hedef kitlenizden daha fazla ilgi ve beğeni kazanabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetim Paketlerimiz

Sosyal medya hesaplarınız, rekabet analizi, planlama ve marka görünürlük stratejisi için gerekli argümanlar ile birlikte oluşturulur ve sayfa düzeltmeleri yapılır. Hedef kitle analizinin en kesin yöntemleri ile markanız sosyal medyada geniş kitlelere ulaşır.

Aşağıda listelenen sosyal ağların standart yönetim paketlerine ek olarak kurumunuzun gereksinimlerine göre özel çalışmalar da yapılabilir, sizinle iletişime geçebilmemiz için teklif istemeniz yeterlidir.

Basic

2500/Aylık

Haftada 2 Paylaşım
2 Adet Görsel Tasarım
Doğru Etiketlerin Kullanımı
Aylık Raporlama
Macrelar:
Facebook, Twitter Instagram, Linkedln
Başlayalım
Standard

3750/Aylık

Haftada 4 Paylaşım
3 adet Görsel 1 Adet Video Tasarım
Özel Günler için görsel tasarım ve sosyal medya paylaşımı
3000 TL'ye kadar google reklam yönetimi
Doğru Etiketlerin Kullanımı
Aylık Raporlama
Maceralar:
Facebook , Twitter , Instagram , Linkedln
Başlayalım
Basic

6250/Aylık

Haftada 6 Paylaşım
4 Adet Görsel 1 Adet Video Tasarım
Özel Günler 1dk'lık video hazırlama ve sosyal medya paylaşımı
10.000 TL' ye kadar Google Reklam Yönetimi
Doğru Etiketlerin Kullanımı
Aylık Raporlama
Macrelar:
Facebook, Twitter Instagram, Linkedln
Başlayalım